Upratovacie služby

Upratovacie služby v Bratislave

Spoločnosť LeskService, s.r.o je na trhu od roku 2002 a zákazníkom poskytuje 
komplexné upratovacie služby. K spokojnosti zákazníka prispievame individuálnym prístupom, ktorý je dosiahnutý pochopenia dopytu a problému zákazníka, a taktiež správne navrhnutého riešenia a samotnej realizácie.

Upratovacie služby v Bratislave

 • Administratívnych budov
 • Nákupných centier
 • Výrobných hál
 • Polikliník
 • Bánk
 • Business centier
 • Bytových vchodov
 • Obchodných centier

Upratovacie služby pre firmy domácnosti sa vyznačujú hlavné:

 • Kvalitou
 • Dodržaním termínu
 • Cena s čistiacimi prostriedkami prípadne bez
 • Celkovou spokojnosťou zákazníka

Špecializujeme sa na upratovanie kancelárii, administratívnych budov, výrobných hál, bytových vchodov ale skúsenosti máme aj s obchodnými centrami.

Čas vykonanej služby a taktiež aj rozpis a rozsah si dohodnete s jedným našich pracovníkov, ktorý dbajú nato aby zákazník bol v čo najvyššej miere spokojní a vyhoveli vašim požiadavkám preto sa snažíme každej zákazke časovo prispôsobiť.

Pre našich pracovníkov je samozrejmosťou aby boli vyleštené stoly, prázdne koše, utretý prach aj na tých menej dostupných miestach a preto sa snažíme aby zákazník po uprataní pri vstupe do miestnosti okamžite zahliadol rozdiel pred upratovaním a po upratovaní nakoľko čisté a hygienické prostredie prispieva k dobrému pocitu či už doma alebo na pracovisku, pričom nám pomáhajú kvalitné upratovacie prostriedky ktoré po nami vykonávanom upratovaní zanechajú prijemnú vôňu a dokonalú čistotu.

Hospodárne upratovanie

Základom individuálneho konceptu, ktorý LeskService s.r.o. ponúka je upratovanie zamerané na výsledok. Je to princíp, ktorý je rovnako jednoduchý ako efektívny. V spolupráci s našimi odborníkmi definujete Vami požadovaný štandard upratovania. Na základe týchto informácií vypracujeme efektívny systém upratovania. Pritom je dôležite zohľadniť požiadavku zachovania hodnoty nehnuteľnosti, pretože príliš nízky štandard upratovania môže viesť k jej zníženiu. S LeskService s.r.o. si môžete byť istý, že upratovanie bude hodnotu Vašej nehnuteľnosti zhodnocovať. Výhodou je, že orientácia na kvalitu , individualita a udržanie hodnoty nehnuteľnosti z dlhodobého hľadiska zaručuje najhospodárnejší spôsob upratovania pre Vašu spoločnosť.

Zamestnanci

Spoločnosti sú výhrade trestne bezúhonní občania, ktorí sú pravidelne preškoľovaní v oblasti bezpečnosti práce, požiarnej ochrany, ako aj systému poskytovania kvalitných služieb. Pracovníci (strední a vyšší management) prechádzajú školeniami interných audítorov systému kvality. Hlavný dôraz spoločnosť kladie na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť zákazníka.

Tomuto cieľu je podriadená všetka činnosť, ako riadiacich, tak aj výkonných pracovníkov.

Ak hľadáte špičkovú kvalitu za rozumnú cenu, ste na správnej adrese.


Naši spokojní klienti

LeskService s.r.o. Všetky práva vyhradené Web stránky od J&P-MEDIA
Vyrobené s na Slovensku 2016.